Uitslag

Finish (zwemmen)

Rugnr. 94 – Stephan van Thiel kwam na 6:58 min als eerste uit het water, al snel gevolgd door rugnr. 78 – Johnny van Heel, 7:04 min en als derde rugnr. 50 – Peter van Liempt na 7:08 min.

Als eerste dame kwam rugnr. 112 – Heleen van der Meijden na 7:50 min. uit het water, gevolgd door rugnr. 63 – Josien Lanfermeijer, 8:20 min.

Finish (fietsen)

Rugnr. 50 – Peter van Liempt was als eerste na twee onderdelen, hij had 35:28 min nodig voor de twee onderdelen. Rugnr. 94 – Stephan van Thiel, 35:50 min kwam als tweede binnen gevolgd door rugnr. 78 – Johnny van Heel.

De eerste dame was rugnr. 112 – Heleen van der Meijden na 38:20 min.

Finish (lopen)

Uitslag Rugnr Naam Woonplaats Geslacht Tijd (h:mm:ss)
1 94 Stefan van Thiel Zeeland M 0:56:16
2 50 Peter van Liempt Kerkdriel M 0:57:28
3 61 Tijmen Kooij Culemborg M 0:59:02
4 112 Heleen van der Meijden Herwijnen V 0:59:16
5 100 Martijn Tissink ‘s-Hertogenbosch M 1:00:04
6 108 Ton Elie Culemborg M 1:00:29
7 78 Johnny van Heel Rossum M 1:00:51
8 107 Han Boselie Geldermalsen M 1:03:11
9 62 Pelle van Waes Zwolle M 1:03:29
10 58 Philip van Zanten Zaltbommel M 1:03:53
11 89 Marc van Hassel ‘s-Hertogenbosch M 1:04:16
12 17 Leendert Joppe Dirksland M 1:04:26
13 113 H.P. v.d. Akker Gorinchem M 1:04:31
14 45 Marthel IJkelenstam Leerdam V 1:04:33
15 55 Klaas Jan Spek Zaltbommel M 1:04:37
16 3 Marcel Klootwijk Zaltbommel M 1:04:54
17 110 Gerben van Alphen Sliedrecht M 1:05:19
18 122 Geert Peeters Den Bosch M 1:05:25
19 88 Erwin Koens Rotterdam M 1:05:26
20 9 Cees Frikkee Drunen M 1:05:50
21 105 Remy Tins Culemborg M 1:05:59
22 69 Huberto van der Schuit Waalwijk M 1:06:30
23 24 Jeroen van Hoorn Zaltbommel M 1:07:08
24 87 Iwan Klijn Haaften M 1:07:14
25 82 Ad Schoonderbeek Waalwijk M 1:07:58
26 95 Jeroen Engels Rosmalen M 1:08:08
27 98 Andries van den Elzen Geffen M 1:08:18
28 32 Tom van den Berg Geertruidenberg M 1:08:32
29 29 Dennis Angevaare Uden M 1:08:37
30 104 Jan Weide Gorinchem M 1:08:40
31 70 Jordy Boeren Rossum M 1:08:56
32 114 Frank Reede Kerkdriel M 1:09:31
33 101 Carin van den Bosch Geldermalsen V 1:09:52
34 131 Aart Beekman Zaltbommel M 1:10:11
35 132 Dennis Baggerman Zaltbommel M 1:10:36
36 42 Niels Jongepier Middelburg M 1:10:42
37 93 Fenna van Burg Gameren V 1:11:42
38 127 Willem Jan van Klinken Woudrichem M 1:12:09
39 116 Jan Grauss Brakel M 1:12:16
40 130 Remi Hlle Zaltbommel M 1:12:33
41 51 Jan Arie van Arendonk Herwijnen M 1:13:24
42 111 Wim Verbrugge Zaltbommel M 1:13:32
43 117 Harm van Deursen Zaltbommel M 1:13:36
44 119 Erik Vermeulen Cromvoirt M 1:13:38
45 83 Laurent Delcher ‘s-Hertogenbosch M 1:13:46
46 118 Martine Ouwerkerk Beesd V 1:13:56
47 121 Gijsbert van de Water Deil M 1:14:00
48 120 Gabri Papen Rosmalen V 1:14:02
49 21 Ruud Klever Waspik M 1:14:08
50 103 Olak Gribnan Heukelum M 1:14:11
51 106 Mieke van de Poll Geldermalsen V 1:14:18
52 33 Hanno de Joode Woudrichem M 1:14:25
53 43 Maarten Bosch Schijndel M 1:14:42
54 123 Ankie Romme Den Bosch V 1:14:58
55 74 Freek Boeren Kerkdriel M 1:15:52
56 109 Yvonne Buck Tricht V 1:16:02
57 85 Ilse van Santen Beesd V 1:16:08
58 68 Maike van der Schuit Waalwijk V 1:16:34
59 66 Twan van Gool Engelen M 1:16:46
60 126 Henk van der Kammen Kerkdriel M 1:16:55
61 40 Andree Mensink Veen M 1:17:08
62 96 Joop van Muijlwijk Schelluinen M 1:17:38
63 63 Josien Lanfermeijer Utrecht V 1:17:55
64 77 Sjors de Lang Kerkdriel M 1:18:00
65 124 Joop Tubbe Kerkdriel M 1:18:00
66 49 Arie de Fijter Andel M 1:18:07
67 81 Jeroen Verstegen Prinsenbeek M 1:18:10
68 53 Lieke van Deursen Utrecht V 1:18:18
69 86 Niels van den Berg Zaltbommel M 1:18:24
70 71 Marc van Osch Kerkdriel M 1:18:35
71 102 Gert-Jan van Pelt Gorinchem M 1:18:40
72 64 Ruud Ramakers Engelen M 1:18:43
73 37 Erik Huisman Werkendam M 1:19:11
74 30 Hans van Wijk Veen M 1:19:18
75 27 Marie-Louise van Noorloos Wijk en Aalburg V 1:19:45
76 48 Cees de Bijl Kerkwijk M 1:19:52
77 84 Sam Stoof Kerkdriel M 1:12:00
78 134 Gerard Terpstra Zaltbommel M 1:20:18
79 28 Ronald Smits Veen M 1:20:36
80 128 Peter Satter Zaltbommel M 1:20:40
81 97 Gerk van de Have Geldermalsen M 1:20:51
82 52 Martijn van Wessel Kerkdriel M 1:20:54
83 115 Cok van Zanten Kerkwijk M 1:21:05
84 13 Kees Vos Veen M 1:21:17
85 36 Aad Vos Veen M 1:21:21
86 59 Tessa Vos Zaltbommel V 1:21:44
87 38 René Sips Schijndel V 1:21:53
88 16 Boudewijn Sijens Zaltbommel M 1:22:15
89 25 Alan de Vries Veghel M 1:22:25
90 2 Meta van Lokven ‘s-Hertogenbosch V 1:22:46
91 35 Robert Oostendorp Kerkdriel M 1:23:12
92 19 Henri Clavant Heesch M 1:25:15
93 60 Hans Rochat Giessen M 1:23:22
94 54 Sam Rietbroek Utrecht M 1:23:32
95 91 Jurgen Borg ‘s-Hertogenbosch M 1:24:18
96 73 Wim Boeren Kerkdriel M 1:24:19
97 125 Hendrik Rietstra Rossum M 1:25:01
98 133 Susan van den Berk Rossum V 1:25:31
99 22 Judith Oltmans Heesch V 1:25:46
100 79 Rubin Ottevanger Almkerk M 1:25:52
101 75 Marco de Ree Kerkdriel M 1:26:04
102 46 Ella van Veen Poederoijen V 1:26:21
103 47 Jan Pannekoek Geldermalsen M 1:26:22
104 99 Maarten Kammer Almkerk M 1:26:24
105 20 Bert Vos Neerijnen M 1:26:35
106 44 Monique Donkers Schijndel V 1:27:17
107 31 Kees van den Berg Made M 1:27:24
108 92 Johan Grobben Wellseind M 1:27:48
109 10 Miranda Treffers Waspik V 1:28:02
110 56 Arjan van de Werken Gameren M 1:28:12
111 57 Sjon Kievit Leimuiden M 1:28:49
112 11 Nelleke Vos ‘s-Hertogenbosch V 1:29:01
113 90 Rob Schenk IJsselstein M 1:30:00
114 7 Rene van Boxtel Alem M 1:35:13
115 80 Joost van Oversteeg Poederoijen M 1:32:02
116 14 Ingrid Nijskens Rossum V 1:32:08
117 8 Anita de Ruijter Tilburg V 1:32:25
118 5 Manuel Timmermans Wijk en Aalburg M 1:32:31
119 12 Andrea Vos s-Hertogenbosch V 1:34:02
120 6 Sabine de Meester Tilburg V 1:35:01
121 72 Stefan Chamboné Kerkdriel M 1:35:58
122 4 Patricia Schellekens Made V 1:36:09
123 129 Leon Wijgers Tiel M 1:40:50
124 67 Judith van Gool Engelen V 1:44:50
125 65 Franciene Ramakers Engelen V 1:44:50
126 76 Peter van Boxtel Alem M 1:45:01

Er stonden 126 deelnemers en deelneemsters aan de start, welke allemaal gefinisht zijn.